PRODEJNY ACTION - VÝDEJNÍ MÍSTA_new

logo Action

Akční nabídka měsíce - PDF leták (2 strany):
platnost letáku od 7.1.2015 do 31.1.2015


Vyprodáváme veškeré staré zásoby,
uvolňujeme místo pro novinky.
leták

 

Město Ulice E-mail Otevírací doba Mapa
Blansko Rožmitálova 39/8 action-blansko@utc.cz

Po - Pá:
8.00 - 17.30 hod.
So:
8.00 - 12.00 hod.

Boskovice Masarykovo náměstí 31/30 action-boskovice@utc.cz

Po - Pá:
8.00 - 17.00 hod.
So:
8.00 - 11.30 hod.
 

Brno Cimburkova 4 - NC Královo Pole action-brno.kralovo.pole@utc.cz Po - Ne:
9.00 - 21.00 hod.
Brno Dominikánská 5 - Velký Špalíček action-brno.velky.spalicek@utc.cz

Po – So:
9 - 21 hod.
Ne:
10 - 20 hod.

Česká Lípa Náměstí T.G.Masaryka 129 action-ceska.lipa@utc.cz

Po - Pá:
9.00 - 17.30
So: 9.00 - 12.00

České Budějovice Nádražní 1759 - Mercury centrum action-ceske.budejovice@utc.cz

Po - Ne:
9.00 - 20.00 hod.

Frýdek-Místek tř.T.G.Masaryka 503 action-frydek-mistek@utc.cz

Po-Pá:
8.00 - 17.30
So:
8.00 - 12.00
 

Hodonín Masarykovo nám. 257/16 - Obchodní dům Iro (vedle prodejny Albert) Action-Hodonin@utc.cz

po-pá
8.00 – 18.00
so
8.00 – 12.00
 

Hradec Králové Dukelská třída 1713/7 - OC ATRIUM action-hradec.kralove.atrium@utc.cz Po - So:
8.00 - 20.00
Ne:
8.00 - 19.00
Karlovy Vary T. G. Masaryka 47 - Pasáž Praha action-karlovy.vary@utc.cz

Po - Pá:
9.00-13.00, 13.30-17.30 h

Kladno Arménská ul. - NC OAZA action-oaza.kladno@utc.cz

Po - Ne:
9.00 - 20.00 hod.

Liberec Soukenné náměstí 2a/669 - OC Forum action-liberec.forum@utc.cz Po - Ne:
9.00- 21.00 hod.
Olomouc - Velký Týnec 2 Olomoucká 90 - OC Olympia action-olomouc.olympia@utc.cz Po - Ne:
9.00 - 21.00 hod.
 
Pardubice Masarykovo náměstí 2799 - AFI Palace action-pardubice.afi@utc.cz Po - So:
9.00 - 21.00 hod.
Ne:
10.00 - 21.00 hod.
Praha - Prosek Vysočanská 20/382 - NC Billa Prosek action-praha.prosek@utc.cz Po-Ne:
9-20 hod.
Praha - Hostivař Švehlova 1391/32 - OC Park Hostivař action-praha.hostivar@utc.cz

Po - Pá:
9.00 - 21.00
So - Ne:
10.00 - 21.00

Průhonice - Čestlice Obchodní 111 - OC Albert Hypermarket action-praha.pruhonice@utc.cz Po - Ne:
9.00 - 21.00 hod.
Přerov Kratochvílova 123/12 action-prerov.kratochvilova@utc.cz

Po - Pá:
8.00 - 17.30 hod.
So:
8.00 - 12.00 hod.
 

Teplice Srbická 464 - OC Olympia action-olympia.teplice@utc.cz Po - Ne:
9.00 - 21.00 hod.
Tišnov Brněnská 10 - naproti kinu Svratka action-tisnov@utc.cz

Po - Pá:
8.00 - 17.30 
So:
8.00 - 12.00
 

Uherské Hradiště Protzkarova 1220 action-uherske.hradiste@utc.cz

Po – Pá:
8.00 - 18.00
So:
8.00 - 12.00

Ústí nad Labem Havířská 17/352 - OC Všebořice action-usti.nad.labem@utc.cz Po - Ne:
9.00 - 20.00 hod.
Vrchlabí Krkonošská 27 - Pasáž u zvonu action-vrchlabi@utc.cz Po - Pá:
8.00 - 17.30
So:
8.00 - 12.00
 
Znojmo Hatě 182 - Chvalovice - Shopping Center action-chvalovice.hate@utc.cz Po - Ne:
9.00 - 21.00 hod.
02 výhody